Kwatery Prywatne Słoneczna 14 - Duszniki Zdrój
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Duszniki Zdrój. Powrt na stron gwn

Jesteś 80865
gościem
na naszej stronie


Wyprawa w Góry Orle

Południowo-zachodnia część Polski okazuje się równie atrakcyjna dla amatorów wędrówek po górach jak strona wschodnia. Wprawdzie góry są nieco łagodniejsze niż Tatry jednak jest kilka wzniesień, które na które warto się wspiąć. Aby zorganizować sobie wycieczkę na tereny Kotliny Kłodzkiej nie potrzeba wiele. Jeśli na wyprawę będzie chciała wybrać się cała grupa przyjaciół można na czas pobytu wynająć domki całoroczne Duszniki Zdrój, gdzie będzie można swobodnie mieszkać, z dala od centrum i tłumów turystów. Wybierając się w pojedynkę lub zaledwie paru-osobową grupką lepszym, a na pewno tańszym rozwiązaniem będą schroniska lub pensjonaty. Jeśli wycieczka będzie w letnich miesiącach można również pokusić się na kemping lub pola namiotowe.

Najlepiej jeszcze przed wyjazdem zadbać również o zaplanowanie trasy wyprawy na każdy dzień. Robienie takich planów na miejscu może okazać się kłopotliwe. Warto zaopatrzyć się w przewodnik, a wybierając się w góry na pewno przyda się mapa Duszniki Zdrój, aby się nie zgubić jak też nie ominąć ciekawych miejsc, które warto zobaczyć maszerując wytyczonymi szlakami.  Mapa przyda się również dlatego, iż jeśli trasa wędrówki będzie przebiegała przez Góry Orle, to dobrze wiedzieć dokładnie, gdzie przebiega granica państwowa z Republiką Czeską.

W wielu miejscowościach położonych w Kotlinie Kłodzkiej organizowane są różnego rodzaju imprezy. Po wyczerpujących wędrówkach, przedstawicielki płci pięknej będą mogły udać się do SPA Duszniki Zdrój, gdzie spędzą przyjemnie czas relaksując się, a panowie będą mogli pokibicować na jakiś zawodach sportowych, popijając piwo w męskim gronie.

Copyright 2000 - 2021 | Zaloguj | Wyprawa w Góry Orle